ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00

Професійний Автоюрист

Якщо ви потрапили в ДТП і не знаєте, що робити в даній ситуації, в першу чергу не панікуйте і зателефонуйте нам, щоб ми максимально швидко могли вам допомогти!

Що необхідно робити при ДТП, поки Ваш адвокат їде до Вас:

Крок №1Чи є постраждалі?

В першу чергу Вам необхідно викликати швидку допомогу, якщо ж такої необхідності немає, далі зателефонуйте адвокату, щоб він виїжджав до Вас на подію або ж розповів, що Вам необхідно зробити.

Крок №2Чи можливо складання європротоколу?

Європротокол Україна 2019. Наявність у обох учасників ДТП полісів ОСАЦВ.
У ДТП пошкоджено тільки автомобілі і відсутні травмовані або постраждалі.
В учасників аварії єдиний погляд на причини і обставини аварії.
У водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного сп’яніння або ж дії лікарських препаратов.Тогда можливо обійтися без виклику поліції. Якщо ж ні, то наступним кроком Вам потрібно зателефонувати в поліцію і страхову.

Крок №3Чи є свідки події?

Спробуйте знайти людей, які з боку бачили пригоду, що вони засвідчили про аварію коли приїде поліція. Не забудьте взяти їх контакти.

Крок №4Чи виставлено аварійний знак?

Виставлено чи аварійний знак за не менше 15 м від транспортного засобу в населених пунктах і 30 м – поза населеними пунктами? Пам’ятайте, що всі учасники ДТП не повинні переміщувати свої автомобілі до моменту, поки не буде складено протокол.

Крок №5Де розписуватися?

Не підписуйте ніяких документів, поки з ними не ознайомиться Ваш адвокат. Ретельно фіксуйте на фото всі документи і протоколи. Перечитуйте і розписуйтеся тільки в разі згоди з написаним.

Крок №6Що робити далі?

Зберігайте спокій і довіртеся Вашому адвокату / юристу.

Ціни на послуги адвоката з питань ДТП

від 2500 грн

Детальний план самозахисту за мінімальну ціну

1000 грн

Також наші адвокати захищають за такими статтями:

Стаття 124 КупАП

Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.

Стаття 130 КупАП

Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Стаття 286-1 Кримінального Кодексу України

Керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Нагадуємо, що про дана стаття починає діяти з 01 липня 2020 року.

Відгуки наших клієнтів

 • Чи не змогли роз’їхатися на парковці з гольфом. Він не витримав і коли я після очікування проїжджав повз, натиснув на газ. Але так як я був виїжджають, права забрали у мене і намагалися зробити мене винним. Пробував сам, але без досвіду незрозуміло і багато суперечливої інформації. Звернувся в Global Deal Law. Всеволод і Євген зустрілися зі мною в поліції, ознайомилися зі справою, дали консультацію і підписав договір за нормальну ціну. За 2,5 місяці виграли суд і повернули права, і зі страховою вирішили питання відшкодування.

  Василь Володимирович
  Mazda 3 2014
 • Ох, як же я тяжко обирала і шукала чемних адвокатів і як же зраділа коли знайшла цих хлопців. Я потрапила в ДТП де в ході судових розглядів визнали мою провину, хоча це було не так. Після того як я програла суд першої інстанції я вирішила піти в апеляційний суд, щоб довести свою правоту, але не знала, що на оскарження рішення є всього лише 10 днів. Звернулася я до Всеволоду в останній день подачі апеляції і спасибі йому, він оперативно спрацював і моя заява ввечері вже було відправлено в суд і в підсумку мою справу виграли.

  Євгенія Анатоліївна
  Приватний підприємець
 • Я думаю, що я вперше зіткнувся з хлопцями, які так прозоро і поступово все пояснюють. Я не хотів платити адвокатам, бо не бачив нічого серйозного і складного в своїй справі. Я побачив на сайті, що ця компанія надає послугу крокової самооборони, і вирішив, що це не так. Вони пояснювали мені на полицях усі посади, давали детальну інструкцію, я був прямо спантеличений, але навіть не став юристом. Взагалі, звичайно, краще, щоб у житті не було ситуацій, коли б ти не прийшов звернутися за допомогою до адвокатів, але якщо ти міг отримати таке рішення, я сміливо можу рекомендувати цю компанію

  Дмитро Іванович

Залишити відгук

0+
Виграних справ
по ДТП / В рік
0+
Адвоката готові виїхати
на місце ДТП / Зараз
0+
Консультації по самозахисту
КУпАП / В день
0+
млн. грн. Компенсовано
/ страхової 2013 - 2019
0+
Відпрацьованих годин
по ДТП / Щомісяця
0+
Судових засідань
по ДТП / В рік

Адвокат з ДТП і юристи компанії Global Deal Law – експерти в галузі цивільного, адміністративного та кримінального права.

Ми зможемо отримати бажаний для Вас результат в короткі терміни і за розумну ціну.

Адвокат з ДТП і КУпАП

Що робити якщо потрапив в ДТП?

Адвокат з кримінальних справ

Що робити якщо Вас арештувала поліція?

Адвокат з питань нерухомості

Як вдало придбати квартиру в новобудові?

Адвокат з сімейних справ

Як розлучитися і залишитися в плюсі?

Адвокат з земельних спорів

Як отримати безкоштовну землю від держави?

Адвокат по кредитам і мікропозикам

Як не переплачувати відсотки в МФО?

Адвокат з податкових спорів

Як оскаржити податкову вимогу?

Адвокат з IT права

Як комплексно захистити Ваш бізнес?

Адвокат з господарських

і корпоративних спорів

Юридическое сопровождение бизнеса

Всі адвокати

Послуги адвокатів компанії

Послуги юристів

Всі сфери права

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву