ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00

Детальна консультація адвоката

Індивідуальний підхід до Вашої справі. Детальна інструкція дій до суду і в суді щоб захистити свої права.
Що таке "Детальна інструкція по самозахисту" і чому вигідно скористатися саме цією послугою:

Переваги самозахисту.

Крок №1Ціна

Навіть звичайна консультація у юриста по Вашій справі коштує дорожче. Ми ж за 1000 грн. пропонуємо повну інструкцію з рішенням Вашого питання.

Крок №2Детальну інструкцію можливо придбати тільки після вивчення, нашими юристами, матеріалів справи.

Детальна інструкція по самозахисту – це правова позиція по Вашій справі, з конкретними кроками і прикладами документів, спеціально розроблена під Вас. Саме такі інструкції використовують адвокати при вирішенні Вашого питання. Інструкція відкриє всі можливі шляхи захисту Ваших прав та свобод в державних органах України.

Крок №3У чому ж вигода?

У захисті прав і свобод людини важливі не норми законів, а їх правильне застосування. Якщо знати на що акцентувати увагу, а на що закрити очі – виграш неминучий.
Заплативши всього лише 1000 грн Ви отримуєте абсолютно ясний і чіткий алгоритм Ваших подальших дій. Найголовніше, що інструкція дій розробляється конкретно під Вашу справу.

Крок №4Що якщо я хочу, щоб моєю справою займався юрист? Я не хочу бігати по органам влади.

Звичайно у нас є адвокати і юристи, які візьмуть Ваша справу “під ключ”. Просто зателефонуйте нам і ми надамо Вам всю необхідну інформацію.

Не маєш бажання витрачати кошти на адвоката? Ми знаємо, як захистити Вас за розумну і доступну ціну!

Отримайте детальну консультацію + письмовий висновок юриста + інструкцію по самозахисту від кращих Адвокатів України всього

за 1000 гривень

Самозахист в статтях Конституції України:

Стаття 29. Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність.

Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.

Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

Примусове відчуження об’єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об’єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.

Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов'язки у шлюбі та сім'ї.

Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Відгуки наших клієнтів

  • Потрапив в одну дуже неприємну ситуацію, розумів, що моєї провини особливо то й немає, але заяву в поліцію на мене написали. Побачив у хлопців на сайті послугу по самозахисту і вирішив, що ось мій порятунок, т.к я об’єктивно розумію, що допомога адвоката мені не потрібна, але і що робити я теж не знаю. Мені дали дуууже детальний план до моїх дій і через деякий час, мій питання було без проблем вирішено

    Сергій
  • Дуже якісно, швидко і професійно. Я не багато була в шоці від того чому така маленька ціна вказана у юристів на сайті, думала як за такі гроші можна отримати якісні послуги. Виявляється можна. Хлопці дійсно професіонали своєї справи

    Ксенія
  • Я навіть не знав, що моє запитання можна так швидко вирішити. Багато адвокатів говорили, що моя справа займе не менше рік та і влетить мені це в копієчку. Чисто випадково, за рекомендаціями знайомих, я знайшов послугу по самозахисту, зв’язався з юристами, в той же день отримали докладні кроки та інструкцію про те як прискорити моє запитання і тадам, через пів року рішення було у мене на руках.

    Деніс
0+
Кількість наданих консультацій
по самозахисту / В рік
0+
Кількість виграних справ
0+
Кількість виграних справ за програмою Самозахисту
КУпАП / рік
0+
Кількість задіяних адвокатів
/ 2019
0+
Відпрацьованих годин
/ Щомісяця
0+
Судових засідань

Детальна інструкція по самозащіте – унікальна програма, створена для того, щоб вирішити саме Ваше питання, і не переплачуючи при цьому адвокатам / юристам.

Звичайно, є ситуації, коли просто необхідно повний юридичний супровід фахівців, для цього у нас є величезний вибір адвокатів, які швидко і якісно зможуть вирішити Ваш правове питання!

Телефонуйте нам і ми допоможемо у вирішенні всіх Ваших питань!

 

Адвокат з ДТП і КУпАП

Що робити якщо потрапив в ДТП?

Адвокат з кримінальних справ

Що робити якщо Вас арештувала поліція?

Адвокат з питань нерухомості

Як вдало придбати квартиру в новобудові?

Адвокат з сімейних справ

Як розлучитися і залишитися в плюсі?

Адвокат з земельних спорів

Як отримати безкоштовну землю від держави?

Адвокат по кредитам і мікропозикам

Як не переплачувати відсотки в МФО?

Адвокат з податкових спорів

Як оскаржити податкову вимогу?

Адвокат з IT права

Як комплексно захистити Ваш бізнес?

Адвокат з господарських

і корпоративних спорів

Юридическое сопровождение бизнеса

Всі адвокати

Послуги адвокатів компанії

Послуги юристів

Всі сфери права

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву