ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
Меньшиков Георгій Олександрович

Меньшиков Георгій Олександрович

Юрист

Підприємець та юрист із досвідом роботи в сфері земельного права. Має великий досвід роботи із іноземними партнерами компанії в Україні та за її межами. Неодноразовий учасник міжнародних інвестиційних проектів.

Ігнатенко Всеволод Владиславович

Ігнатенко Всеволод Владиславович

Юрист, PhD

Юрист із великим досвідом роботи в сфері кримінального, адміністративного та військового права. Має досвід роботи в правоохоронних органах та органах війскової юстиції України. Сприяв закриттю десятків кримінальних справ на різних стадіях. Автор багатьох навчально-наукових робіт в сфері права опублікованих для навчання та розвитку студентів.

Сторощук Ольга Ігорівна

Партнер Юрист, PhD

Фахівець в сфері корпоративного, договірного та господарського права. Має справжній досвід роботи із державними та приватними юридичними особами – клієнтами компанії Global Deal Law. Справжній судовий практик в захисті інтересів та економіки підприємств. Автор наукових робіт спрямованих на навчання та розвиток української молоді в сфері права.

Лінник Євген Анатолійович

Лінник Євген Анатолійович

Юрист

Юрист із досвідом роботи в сфері нерухомого майна та земельного права. Здійснює захист прав осіб при купівлі-продажі нерухомого майна. Фахівець в сфері військового права. Активно захищає інтереси українського населення.

Лащонов Владислав Олегович

Лащонов Владислав Олегович

Юрист по мікропозикам Київ

Юрист з питань МФО та мікрофінансових займів. Протидія коллекторським організаціям законими методами. Інтернет-блогер із багаторічним досвідом створення підприємств в інтернет мережі. Фахівець в галузі Web-програмування, маркетингу та адаптації інтернет джерела під вимоги сучасного світу. Засновник декількох популярних інтернет-джерел. Автор юридичного інтернет-блогу компанії Global Deal Law.

Мельник Микола Володимирович

Митний брокер

Мельник Микола Володимирович – партнер юридичної компанії Global Deal Law, митний брокер.
Митний брокер із відповідною ліцензією на здійснення брокерських послуг. Юрист в сфері митного права. Має багаторічних досвід в здійсненні митних операцій із оформлення вантажу та товарів при експорті та імпорті. Фахівець в сфері розмитнення іноземних товарів із подальшою сертифікацією цих товарів на території України.

Є досвід і бажання стати частиної успішної команди?
Ви можете записатись на зустріч з засновниками Global Deal Law і в комфортній обстановці ми досягнемо взаєморозуміння і домовимось про спільну працю на благо українського населення.

Вартість послуг

Сфери діяльності

Переваги вибору

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву