ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00

Трудові справи

Юристи Global Deal Law надають професійну допомогу у врегулюванні трудових спорів

Внаслідок розбіжностей між працівником (або трудовим колективом) і роботодавцем з приводу застосування норм трудового законодавства, а також змін або введення нових умов праці з’являється  трудовий спір.

Внаслідку появи розбіжності між працівником (або трудовим колективом) і роботодавцем з приводу застосування норм трудового законодавства, а також змін або введення нових умов праці з’являється такий наслідок, як – трудовий спор.

За змістом, характером і порядком підвідомчості класифікуються трудові суперечки. Також класифікація здійснюється по суб’єктам.

Отже, за суб’єктами розрізняються колективні трудові спори і індивідуальні. В індивідуальних трудових спорах суб’єктами є працівник і роботодавець. А у випадку колективних трудових суперечок, суб’єкти розрізняються таким чином:

  • Виробничий рівень.Стосується найманих працівників (або окремі категорії) підприємства, організації, установи чи структурних підрозділів. Профспілка чи організація уповноважена цими найманими працівниками, також відноситься власник підприємства чи його представник або уповноважений орган.
  • Галузевий рівень (територіальний рівень).Стосується найманих працівників установ, організацій, підприємств, професій чи профспілок і адміністративно- територіальних одиниць, уповноважені цими працівниками та власники чи об'єднання власників.
  • Національний рівень. Адміністративно- територіальних одиниць України.Стосується найманих працівників галузі або декількох професій або профспількового об'єдання, об'єднання власників на всій території України.

Юристи Global Deal Law допоможуть Вам у вирішенні питань пов'язаних з Колективними трудовими спорами. Трудові справи адвокат Київ.

Вони вирішуються згідно примирної процедури: Комісія чи Арбітраж. Також участь беруть незалежні посередники і Національна служба посередництва. Якщо результати не привели до бажаних колективом змін, то наступний крайний етап ( коли всі можливості вирішення вичерпано) – страйк.

Наша команда має великий досвід у правничих питаннях. Звертайтесь за контактними номерами або скористуйтесь безкоштовною консультацією онлайн. Трудові справи адвокат Київ.

Передзвоніть мені

Індивідуальні трудові спори які стосуються чинного законодавства про працю, вирішуються згідно з XV КЗпП "Індивідуальні трудові спори".

За ознакою подвідомчості виділяють 3 види порядку розгляду справ:

  • Загальний порядок.Розглядає в порядку послідовності комісією по трудовим спорам КТС та в судах (ст. 221 КЗпП). Конституція гарантує, що кожен має право звертатись в суд при порушені його прав. Global Deal Law допоможе Вам вчасно і професійно захистити свої права. Працівник вибирає самостійно орган, куди Він звернеться за захистом: КТС або суд.
  • Судовий порядок, розгляд здійснюється судом згідно статтей 55 і 124 Конституції та статті 232 КЗпП.Стосується найманих працівників установ, організацій, підприємств, професій чи профспілок і адміністративно- територіальних одиниць, уповноважені цими працівниками та власники чи об'єднання власників.
  • Особливий порядок.Працівники навчальних, наукових, працівники судів та прокурори і слідчі, тобто ті які мають класні чини. Розгляд здійснюється згідно статею 2 Закону України. Якщо треба: Встановити нові або змінити соціальні та економічні умови праці та побуту на виробництві; Змінити трудовий колективний докговір; Забезпечити виконання трудового колективного договіру чи угоди; Довести невиконання законів, що стосуються праці.

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву