ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00

Кращі юристи компанії Global Deal Law зроблять все, щоб Ваш бізнес був захищений.

Наші послуги

Юридичні послуги для IT компаній

Реєстрація фірми

Складання всіх необхідних договорів

Представництво в судах

Складання всіх необхідних процесуальних документів

Захист інтелектуальної власності

Представництво на переговорах і в органах державної влади

Складання договору публічної оферти і багато іншого

Ціни на послуги юристів для IT компаній формуються в залежності від потреб клієнта

Ми пропонуємо послуги аутсорсингу. Що це і чому це так вигідно.

Один юрист не може бути фахівцем у всіх сферах права

Один юрист не може бути професіоналом одночасно в трудовому, цивільному, господарському та кримінальному праві, завдяки тому, що у нас великий штат юристів і адвокатів ми працюємо у всіх сферах права. Завдяки чому, ми зможемо знайти будь-яке рішення для Вашої компанії

Клієнт сам визначає спектр потрібних послуг і завжди знає, скільки і за що він платить.

Ми не заробляємо на “непотрібній роботі”. Ви платите тільки за ті послуги, які ми надамо Вам з усіма стандартами якості

Моніторинг законів і реєстрів.

Наші фахівці регулярно відстежують зміни в законодавстві, тому ми маємо можливість заздалегідь попередити своїх клієнтів про всі нововведення, які можуть так чи інакше вплинути на бізнес.

Відгуки наших клієнтів

 • Очень рад, что мне посоветовали именно эту компанию. Моим делом занимались двое реальных профессионалов!! Вы спасли мою репутацию и по деньгам вышло даже лучше чем я рассчитывал. И ещё до этого мне помогли в Global Deal Law с ДТП. Два обращения, два выигранных дела, с минимальным участием с моей стороны. Это очень здорово!

  Василь Володимирович
 • Дякую Георгію Олександровичу і Всеволоду Владиславовичу за сумлінне відношення і перемогу для мене у цій справі. Навіть не знаю як би це було з іншими адвокатами, але дивлячись на те, як вон захищають мої інтереси на всіх судових засіданнях, і як взаємодіють з поліцією і адміністрацією, я дуже раділа що звернулася в Global Deal Law. Дякую і рекомендую!

  Евгенія Анатоліївна
 • Бізнес нерухомості складний і цікавий. Іноді неможливо повністю захистити себе від обману при покупці або ремонті. Я співпрацюю з Григорієм і Всеволодом компанією вже 3 роки, і тепер з Global Deal Law . Почали з захисту від банку тільки купленої квартири, потім судилися з будівельною компанією по іншій справі. Перемогали. Зараз перед кожною інвестицією раджусь з ними на рахунок перевірки “чистоти” продавця і нерухомості.

  Дмитро Іванович
 • Ох, як же я намучилась з пошуком оптимальних адвокатів і як же зраділа коли знайшла цих хлопців. Я потрапила в ДТП де в ході судових розглядів визнали мою провину, хоча це було не так. Після того як я програла суд першої інстанції я вирішила піти в апеляційний суд, щоб довести свою правоту, але не знала, що на оскарження рішення є всього лише 10 днів. Звернулася я до Всеволода в останній день подачі апеляції і дякую йому, він оперативно спрацював і мою заяву ввечері вже було надіслано в суд і в підсумку мою справу виграли.

  Ірина
  Митець
 • Мені здається я перший раз зіткнувся з хлопцями, які на стільки прозоро і поетапно все пояснюють. Я не хотів платити адвокатам, щоб вони вели мою справу, тому що там нічо серйозного. Побачив на сайті, що ця компанія надає послугу покрокової самозахисту і вирішив була не була. Вони роз’яснили мені по поличках всі позиції, дали детальну інструкцію, я прям задумався, а чи не стати теж юристом. Вообщем, звичайно, краще щоб в житті не було ситуацій в яких припадали б звертатися за допомогою до адвокатів, але якщо раптом так вийде, можу сміливо рекомендувати цю компанію

  Дмитро
 • Потрапив в одну дуже неприємну ситуацію, розумів, що моєї провини особливо то й немає, але заяву в поліцію на мене написали. Побачив у хлопців на сайті послугу по самозахисту і вирішив, що ось мій порятунок, т.к я об’єктивно розумію, що допомога адвоката мені не потрібна, але і що робити я теж не знаю. Мені дали дуууже детальний план до моїх дій і через деякий час, мій питання було без проблем вирішено

  Сергій
 • Дуже якісно, швидко і професійно. Я не багато була в шоці від того чому така маленька ціна вказана у юристів на сайті, думала як за такі гроші можна отримати якісні послуги. Виявляється можна. Хлопці дійсно професіонали своєї справи

  Ксенія
 • Я навіть не знав, що моє запитання можна так швидко вирішити. Багато адвокатів говорили, що моя справа займе не менше року та й влетить мені це в копійку. Чисто випадково, за рекомендаціями знайомих, я знайшов послугу по самозахисту, зв’язався з юристами, в той же день отримали докладні кроки та інструкцію про те як прискорити моє запитання і тадам, через пів року рішення було у мене на руках.

  Деніс
 • Величезне дякую Всеволоду за його професіоналізм. Помилково, мого брата чи мало не посадили до в’язниці і завдяки тому, що ми вчасно знайшли Всеволода, він максимально швидко вивчив усі документи і домігся того.чтоби брата замість в’язниці випустили під заставу, а потім і зовсім виграв весь процес довівши його не винновність.

  Владимір
 • Тільки завдяки адвокатам Global Deal Law я опинився на волі, а справжній злочинець тепер сидить в тюрмі. Думаю цим все сказано.

  Єгор
 • Вийшла така ситуація, що я купувала через одну людину машину на євро номерах. Він взяв з мене гроші і зник. Договір ми ніякий не укладали, угода була лише усна, по суті нічого не могла довести. Коли я подзвонила адвокатам, вони сказали, що є всі шанси повернути мої гроші. І я не знаю як, але ось через 8 місяців, хлопці домоглися того, що довели, що я дійсно заплатила йому гроші за машину, яку так і не отримала, тепер ця людина сидить в СІЗО і ми чекаємо подальших розглядів в суді.

  Аміна
 • Мені здається, якщо ви хоч раз в житті стикалися з земельним питанням, особливо в Києві або в Київській області, знаєте наскільки це складно. Не вдаючись в подробиці, просто хочу сказати, що я 2 роки не міг домогтися документів на отримання землі. В черговий раз вирішив звернутися за допомогою до юристів і випадково знайшов в інтернеті компанію Global Deal Law. Моїм юристом був Георгій Меньшиков, після роботи з ним я розумію, що він компетентний на всі 100%. Все що я не зміг домогтися за 2 роки, Георгій буквально за 2 місяці отримав всі необхідні документи.
  Сміливо і на 100% рекомендую цього фахівця

  Ігор
 • Юристи професіонали своєї справи. Роботою з ними залишилася дуже задоволена.

  Євгенія
 • Я дізнався, що є програма, яка дозволяє безкоштовно отримати землю у власність від держави. Вирішив спробувати успіх, подзвонив юристам, проконсультувався з ними, і збагнув, що у мене є всі шанси. Я довго не чекав, відразу приїхав до них в офіс, де ми обговорили всі питання і почали процес отримання земельної ділянки. І ось я вже пару місяців як під Києвом маю свою землю, де активно займаюся господарством. Спасибі Георгію Олександровичу за його професіоналізм.

  Михайло
 • Я вже думав, що колектори відберуть у мене все. Найцікавіше, що відсоток заборгованості набіг просто нереальний. Я навіть не знаю де вони взяли такі суми. Добре, що адвокати розклали мені все поп поличках, як я можу захистити себе не заплативши при цьому всім, що у мене є.

  Альберт
 • Функція “самозахисту” це щось неймовірне. Коли ти розумієш, що немає можливості заплатити адвокатам за повний юридичний сопровожденіе.а вирішувати питання якось потрібно, краще що може бути це скористатися цією послугою при чому варто вона всього лише 1000 грн.

  Максим
 • Я вже була на грані від нескінченних дзвінків колекторів і їх погроз. У черговій спробі знайти рішення я дізналася про адвокатів Global Deal Law, які допомагають вирішити це питання. Головне, що я можу сказати, не піддавайтеся на ці загрози і завжди, уважно слухайте своїх адвокатів. Спасибо большое Георгію не тільки за юридичну допомогу, а й психологічну

  Маріна
 • Дякуємо юристам, за те що допомагаєте вийти з цієї ситуації з мікрофінансів. Я в один момент, вже не знав, куди мені подітися від цих боргів (при чому що взяв я 1000 грн, а з мене вимагають 9000 грн). Георгій дуже грамотно і детально пояснив як діяти в цій ситуації, і що за фактом я повинен повернути в банк той мікропозик який я взяв, а не ту суму, яку вони від мене вимагають.

  Деніс
 • Ви знаєте, не завжди допомога юристів виражається тільки в правовій сфері, але дуже часто важлива їх психологічна підтримка. Саме комплекс юридичний і психологічний дала мені Леся, за що я їй дуже вдячна. Ну і величезним плюсом до всього, ми виграли в суді мою позицію

  Валентина
 • Коли розлучалася з чоловіком, думала, що з майна взагалі нічого не отримаю тому він дуже впливова людина і у нього сильні адвокати. Я звернулася до цієї компанії з надією, що може мені все таки пощастить? і так, ви знаєте, хлопці спрацювали так професійно. що я отримала свою законну половину майна

  Ксенія
 • Дуже грамотні хлопці. Дуже рекомендую.

  Ростислав
 • Дякую компанії, швидко і оперативно допомогли з відкриттям ТОВ. Якщо не хочете затягувати зробити все швидко і якісно, рекомендую звертатися до цієї компанії

  Дмитро
 • Виникли дуже непрості юридичні проблеми в моїй справі, мій юрист не знав як вирішити дану ситуацію. Довелося звернутися за допомогою до Global Deal. У підсумку я тепер працюю з ними на аутсорсингу і їх оплата праці мені обходитися дешевше ніж оплата штатного юриста.

  Станіслав

Залишити відгук

0+
Кількість відкритих фірм
/ за 2019 рік
0+
Кількість виграних спорів
0+
Відпрацьованих годин при реєстраціях і компаніях фірм / компаній

Ми щодня стикаємося з питаннями від власників бізнесу, як діяти в тій чи іншій ситуації. Ми не можемо сказати, що у нас завжди є швидка відповідь на дане питання. але ми завжди можемо сказати, що в найкоротші терміни ми знаходимо ЗАВЖДИ ВІРНУ відповідь.

Ви можете довірити нам свою безпеку!

Адвокат з ДТП і КУпАП

Що робити якщо потрапив в ДТП?

Адвокат з кримінальних справ

Що робити якщо Вас арештувала поліція?

Адвокат з питань нерухомості

Як вдало придбати квартиру в новобудові?

Адвокат з сімейних справ

Як розлучитися і залишитися в плюсі?

Адвокат з земельних спорів

Як отримати безкоштовну землю від держави?

Адвокат по кредитам і мікропозикам

Як не переплачувати відсотки в МФО?

Адвокат з податкових спорів

Як оскаржити податкову вимогу?

Адвокат з IT права

Як комплексно захистити Ваш бізнес?

Адвокат з господарських

і корпоративних спорів

Юридическое сопровождение бизнеса

Всі адвокати

Послуги адвокатів компанії

Послуги юристів

Всі сфери права

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву