ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00
ukruen
+38 097 863 36 55      +38 066 166 74 95 | Пн-Вс 09:00 - 21:00

Суть справи

Global Deal Law Company здійснює представництво і захист прав та інтересів інших компаній в Україні та за її межами. В минулому році до компанії звернувся клієнт – власник підприємства із надання професійних послуг з прання білизни. Відтак у нього був укладений договір про надання послуг з державною установою. Як було повідомлено юристам нашої компанії, між власниками підприємств стався звичайний конфлікт, який мав своє продовження у судовому порядку майже рік.
Предмет спору- фіктивна претензія опонента відносно нашого клієнта на загальну вартість у майже мільйон гривень.

Відтак державна установа (ДУ) надіслала претензію нашому клієнту на загальну вартість у майже мільйон гривень. Доказами ж наявності даної заборгованості є документи, які були власноруч складені адміністрацією ДУ у своєму кабінеті. Почався судовий процес.

Процес

1. Господарський суд першої інстанції.

Позиція складу суду: вивчивши матеріали господарської справи та дослідивши докази належні до цієї справи, надав перевагу державній установі. Здійснивши допущення норм матеріального та процесуального права виніс відповідне рішення про задоволення позовних вимог Позивача. Нажаль позиція господарського суду першої інстанції не співпадала із позицією партнерів нашої компанії. Була подана апеляційна скарга.

2. Апелювання рішення.

На жаль, позиція господарського апеляційного суду відстояла рішення  суду першої інстанції та сприяла поповненню державного бюджету незаконно вилученими коштами приватного підприємства. Це надало нам додаткових сил для отримання перемоги у Верховному Суді.

3. Перемога клієнта GD Law у Верховному Суді.

Стан справи був складний та залежав лише від правильних дій юристів. Незламність правової позиції партнерів компанії GD Law Company та впевненість у недопустимості доказів створених самим собою, призвели до розгляду господарської справи професійними суддями Верховного суду.

Результат

Вивчивши позицію юристів компанії GD Law, суд прийшов до висновку винести постанову на користь нашої сторони. Справу було виграно, а на заощаджені кошти власник компанії із прання білизни здійснив будівництво нового цеху та зумів розширити підприємство у декілька разів.

Надаємо професійну юридичну допомогу!

Також ви можете скористатись безкоштовною консультацією досвідченого юриста онлайн. Або просто зателефонуйте нам на будь-який номер.
+38 063 46 76 427

+38 063 46 76 427

+38 066 166 74 95

Скайп Global Deal Law

Telegram

Viber Мобільний

Viber ПК

globaldeal.law@gmail.com

Пн – Вс 09:00-19:00

Я ХОЧУ ОТРИМАТИ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ:

Вартість послуг

Сфери діяльності

Переваги вибору

Вирішимо навіть найскладніші питання правового характеру. Телефонуйте зараз:

Наші контакти

Ми Завжди На Зв’язку

Або приїзджайте до нас на смачну каву